Program lojalnościowy

Zapraszamy Państwa do udziału w Programie Lojalnościowym SERWIS – JAPOŃSKICH. Głównym założeniem Programu jest dostarczanie naszym Klientom wymiernych korzyści, związanych z korzystaniem z usług naszej firmy. Program został oparty o system rabatowy, dzięki któremu uzyskają Państwo atrakcyjne zniżki na zakup towarów i usług.

Korzyści dla Państwa:

  • rabaty na usługi serwisowe*, części, akcesoria i wynajem samochodów

Tabela rabatowa:

Części Usługi Samochód zastępczy
1 rok 5% 5% 10%
2 rok 10% 8% 15%
3 rok 12% 10% 20%
Kolejne 15% 12% 25%

*poza technicznymi przeglądami rejestracyjnymi i usługami blacharsko-lakierniczymi; programy rabatowe nie łączą się (np. indywidualne umowy serwisowe).

Jak zapisać się do Programu Lojalnościowego?

Zapoznaj się z regulaminem i korzystaj!

Na wszelkie pytania w sprawie Programu odpowiemy pod numerem 500 650 105 lub kontakt@serwis-japonskich.pl

Odbierz kupon 100 zł na naprawy

Mamy dla Was ofertę, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim kierowcom. Od dzisiaj, za każdy wydany 1000 zł na naprawy w naszym serwisie, otrzymacie 100 zł do wykorzystania na kolejną naprawę!

Wierzymy, że dobre utrzymanie samochodu to klucz do bezpiecznej i niezawodnej jazdy. Dlatego oferujemy nasze usługi w atrakcyjnych cenach, a teraz dodatkowo nagradzamy naszych klientów za zaufanie, jakim nas obdarzyli.

Nasza oferta obejmuje pełną gamę usług, od prostych przeglądów po skomplikowane naprawy mechaniczne. Niezależnie od tego, jakiej usługi potrzebujesz, możesz liczyć na naszą wysoką jakość i profesjonalizm.

Nie zwlekaj dłużej – skorzystaj z naszej oferty już dziś! Odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z doradcą serwisu, a całą resztę zrobią doświadczeni mechanicy, by Twój samochód działał jak nowy.

Black Friday

Skorzystaj z wyjątkowej oferty Samurai’a i odbierz w Black Friday rabat na usługę (30%) i części (10%). Ilość miejsc ograniczona 😉

*Oferta dotyczy napraw bieżących (filtry, hamulce, itp).

Jeździsz Mazdą? Musisz o tym wiedzieć!

Jeżeli jesteś użytkownikiem Mazdy, warto, żebyś wiedział do czego służy przycisk umieszczony w tylnych drzwiach. Po prostu blokuje możliwość otwierania drzwi od wewnątrz. To dobre zabezpieczenie, jeżeli np. wozisz dzieci do szkoły lub przedszkola i zatrzymujesz się przy ruchliwej ulicy.

Black Friday

Wszystkie naprawy w Black Friday 27.11 tańsze o równe 30%! Przyjedź do nas w ten dzień i skorzystaj z wyjątkowej oferty. Ilość miejsc ograniczona 🙂

Wymiana miski olejowej – najważniejsze zasady

Wymiana miski olejowej to prosta i powtarzająca się często w naszym serwisie czynność. Należy jednak pamiętać o kluczowych krokach przy wymianie (lub uszczelnieniu):
1. Po demontażu „starej” miski należy oczyścić i odtłuścić elementy przylegające (blok silnika i powierzchnię styku miski olejowej).
2. Czas schnięcia masy uszczelniającej wynosi (w zależności od grubości nałożenia) 6-10 godz.
3. Olej silnikowy można wlać dopiero po całkowitym wyschnięciu masy.

… i choć „operacja” wymiany zajmuje około 1-2 godz. to zalecamy pozostawienie samochodu do przeprowadzenia całej naprawy zgodnie z zaleceniami.

Door to Door

Dbając o Państwa bezpieczeństwo i możliwość pozostania w domu w połąceniu z komfortem poruszania się sprawnym samochodem, zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej usługi Door to Door. Odbierzemy od Ciebie samochód z dowolnego miejsca i odstawimy po naprawie. Nasi pracownicy wykonują swoją pracę w rękawiczkach i maseczkach ochronnych.

Polecamy również ozonowanie pojazdu po wizycie.

*bezpłatna usługa Door to Door dotyczy dzielnic Białołęka, Bielany, Żoliborz, Targówek, Praga Północ i trwa do końca maja 2020 r. Dla pozostałych dzielnic koszt wynosi 49-99 zł (zależny od odległości).

Bezpieczny podczas wizyty w serwisie (koronawirus)

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów oraz pracowników jest dla nas kluczowe. Dlatego na bieżąco śledzimy zalecenia służb sanitarnych i wprowadziliśmy w naszym serwisie poniższe zasady:

  • przestrzegamy zasad higieny, używamy rękawiczek jednorazowych, zamontowaliśmy osłony oddzielające strefę klienta i doradcy serwisowego
  • zostały zainstalowane podajniki z żelem antybakteryjnym oraz dezynfekujemy klamki, poręcze i uchwyty
  • nie podajemy ręki na powitanie i pożegnanie. Wystarczy serdeczny uśmiech z zachowaniem bezpiecznej (1- 1,5m) odległości
  • zalecamy również i zachęcamy do ozonowania/ dezynfekcja pojazdu w specjalnej cenie 49 zł (lub 79 zł – 2 razy – przed i po wizycie)

Naprawa turbosprężarki Mazda CX-5 2,2 Skyactive

Częsta usterka w Mazda CX-5 2,2 (silnik Diesel’a) to urywający się trzpień w turbosprężarce, którego należy szukać… na przykład w chłodnicy powietrza 🙂 Tak było w przypadku naszego ostatniego klienta. Jednym z głównych objawów są braki mocy oraz zapalająca się kontrolka silnika. Powyższa jednostka ma bardzo dobrą dynamikę, ponieważ są tutaj na dobrą sprawę dwie sprężarki, ale niestety naprawa wiąże się z większymi kosztami, niż jest to w przypadku silników doładowaniem pojedynczym.

smartcapture

Sprawdź samochód na jesień

Sprawdź pięć najważniejszych punktów pojazdu (opony, zawieszenie, akumulator, hamulce, oświetlenie) za jedyne 19 zł, a dodatkowo otrzymasz płyn do spryskiwaczy.

Serwis – Japońskich w TVN Turbo

Tak, to prawda, nasz serwis pojawił się w 347 odcinku Zakupu Kontrolowanego i jako „specjaliści” od samochodów japońskich rozmawialiśmy o bardzo nietypowym pojeździe, czyli Daihatsu Materia.

Niestety odcinek 347 został już wyemitowany, ale zapraszamy do śledzenia kanału i obejrzenia powtórki.