Naprawy mechaniczne

We can take a look under the hood

Serwis-japońskich.pl jest jedynym miejscem, w którym znajdziesz doskonałą jakość serwisowania pojazdów i napraw wykonywanych w optymalnym czasie przez zespół, który zdobył doświadczenie oraz wiedzę w Autoryzowanych Stacjach Obsługi (ASO).

Wykonamy wszystkie popularne naprawy mechaniczne podzespołów, takich jak układ hamulcowy i zawieszenia, ale możemy również wykonać konserwację i remonty dla wielu innych układów pojazdu, w tym:

  • układu chłodzenia
  • skrzyni biegów
  • silników beznynowych i diesel’a
  • układu bezpieczeństwa
  • układu wydechowego

mechanika

Okresowe przeglądy

Otoczymy opieką Twój samochód

Wszystkie pojazdy, niezależnie od wieku, stanu i rodzaju dróg, na których są użytkowane wymagają okresowych wymian części i płynów eksploatacyjnych. Oferujemy szeroką gamę obsługi samochodów dla silników benzynowymi i wysokoprężnych.

Jeśli nie wiesz w jaki sposób powinien być serwisowany Twój samochód, nie panikuj – najlepszym rozwiązaniem jest, aby przyjść i skonsultować z nami jego stan. Przyjrzymy się, jak korzystałeś z samochodu i na podstawie historii serwisu lub posiadanych przez Ciebie informacji dopasujemy najlepszą opcję serwisowania.

Czy wiesz, że…?
Wielu kierowców myli badanie techniczne z przeglądem okresowym?

Podstawowa różnica jest zasadnicza. Badanie techniczne to obowiązkowe badanie sprawności naszego pojazdu przeprowadzane w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów. Jest ono niezbędne, aby pojazd w ogóle został dopuszczony do ruchu po drogach publicznych. Natomiast przegląd okresowy to zalecana przez producenta wizyta w serwisie samochodowym mająca na celu okresową wymianę części eksploatacyjnych i sprawdzenie stanu technicznego pojazdu.

przeglądy okresowe

Naprawy elektryczne

We can fine-tune your car

Dzisiejsze samochody wyposażone są w wysoce zaawansowane systemy elektroniczne. Komputer odbiera informacje z sieci czujników i przełączników, które odpowiadają za kontrolę zapłonu, paliwa, przepływu powietrza i wielu innych. Przy pierwszych oznakach jakichkolwiek problemów z pojazdem, takich jak nierówna pracy silnika, szarpanie, zbyt wysokie zużycia paliwa lub po prostu świecące się kontrolki ostrzegawcze na desce rozdzielczej od razu przyjedź do naszego serwisu. Poprzez wykorzystanie specjalistycznego komputera diagnostycznego, nasi technicy mogą sprawdzić przyczyny problemu i usunąć jego skutki.

naprawy elektryczne

Wyceń wymianę tarcz i klocków w swoim samochodzie.

W trosce o oszczędność Państwa czasu oraz komfort, oferujemy usługę door to door dla samochodów z Warszawy i okolic. Wystarczy skontaktować się z nami, a nasi pracownicy:

  • odbiorą samochód ze wskazanego punktu
  • wykonają zleconą naprawę
  • odstawią samochód w dogodne miejscu (także inne, niż miejsce odbioru)

Jeżeli chcecie Państwo zachować mobilność, ale odstawić samochód samodzielnie, zapraszamy do rezerwacji samochodu zastępczego.

Wszystkich szczegółowych informacji na temat programu door to door można uzyskać w naszym serwisie lub pod numerem telefonu 500 650 105.

http://www.dreamstime.com/-image21001434

Usługi

Tutaj możesz zobaczyć, co mamy do zaoferowania

 

Usługi
Wymiana tarcz hamulcowych
Quisque vitae quam neque. 32€
Morbi cilisis placerat dapibus. 44€
Etiam ultrices nulla ed leo malesuada 48€
Commodo bibendum orci vi verra ; 22€
alesua commodo malesuada commodo 16€